İçeriğe geç

Sürme Cam

Cafe, Restaurant, bar, pastane, lokanta gibi ortamları güzelleştirmek ve nezih bir ortam yaratmak için sürgülü sistemleri kısa bir süre içerisinde yaygın bir hale gelmiştir.

Eşiksiz Sürme Sistem,altaki rayın yüksekliği 1 cm dir giriş ve çıkışlarda ayak takılmaması için tasarlanmış modern bir sistemdir.

Alt kasa profili üzerinde hareket etmektedir. Eşikli ve eşiksiz olarak tercih edilebilir.

Mekandaki kısıtlamaları, istenmeyen görüntü ve alan kaybını ortadan kaldırır. Ferah ve modern ortamlar sunar. Rüzgar, yağmur, kar, toz, vb. olumsuz hava koşullarında özel profiller sayesinde dış etkilerden koruma sağlar.

Arzu edildiği hallerde istenilen yöne kayma imkânı sayesinde teshirde ve kullanımda ferah ve geniş ortamlar sunar. Kayar kanatları sayesinde tamamen iç ve dış mekanlar arasında bütünlük sağlar. Bu sistem için kullanılmakta olan 8-mm ve 4+12+4 ısı camlı temperli cam sayesinde tam bir güvenlik sağlanır.

Sürme Cam Özellikleri

  1. İç ve dış mekanlarda bölme olarak kullanılabilen, eşikli ve eşiksiz sürgülü sistem 8mm ve 4+12+4 temperli camlara uygun olarak tasarlanmıştır.
  2. Kanat sayısında bir tarafa toplanmada 4 Adet sağ ve solda toplam toplanmasında 8 Adet Kanat olur
  3. Kanatlar içeri doğru açılmadığından her türlü perde uygulamasına müsaittir.
  4. Sistem kendisini alttan taşır.
  5. Eşiksiz Sürgülü Sistem ile Eşiklı Sürgülü Sistemlerin üst kasa ve bazaları aynıdır. Fakat alt kasa ve bazada, bunlara bağlı aksesuarlarda değişiklik gösterir.
  6. Kanatlar açılırken veya kapanırken özel tasarlanmış ara profiller sayesinde sistem kanatları birbirini çekmektedir.
  7. İnorma Cam Sürme Sistemi, emniyet kilitli profil sayesinde camların yerinden çıkmasını engellemiştir